Про проведення обговорення

Про проведення обговорення

Круглоозерська сільська рада повідомляє про проведення громадського обговорення проекту детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність громадянці Грошовій Аллі Миколаївні площею 0,0898 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Херсонська область Голопристанський район с. Приморське вул. Приморська.

З проектом детального плану можна ознайомитися в приміщенні Круглоозерської сільської ради за адресою: вул. Центральна 41, с. Круглоозерка, Голопристанського району, Херсонської області. Інформацію про зауваження та пропозиції до проекту детального плану території земельної ділянки надавати до сільської ради до 04.05.2020 р.

04 травня 2020 року о 10:00 в приміщенні Круглоозерської сільської ради за адресою: Голопристанський р-н, с. Круглоозерка, вул. Центральна, 41, відбудеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

 

Коментарі

avatar