Про інвестиційний атлас надрокористувача

Державна служба геології та надр України запустила "Інвестиційний атлас надрокористувача".

"Інвестиційний атлас надрокористувача" – один із елементів загальної урядової політики open door policy (політики відкритих дверей), яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави, Атлас розміщений у вільному доступі на офіційному сайті Служби.

Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку. За словами голови Держгеонадр Романа Опімаха, усі охочі можуть ініціювати одну з запропонованих ділянок на аукціон, або номінувати будь-яку іншу ділянку за власним бажанням. Очільник Служби анонсував, що "Інвестори протягом двох місяців можуть ініціювати обраний із Атласу об’єкт на відкритий аукціон.

Також ми запрошуємо надрокористувачів надавати свої пропозиці ї номінувати на електронні торги ділянки, які не увійшли до Атласу. Коли два місяці мине, відбудеться фіналізація підготовки лотів. Ми розраховуємо, що вже у березні розпочнуться перші електронні торги, – відповідно до графіку аукціонів по кожному із кошиків. Ми плануємо залучити до державного бюджету щонайменше 800 млн грн, тобто не менше ніж минулого року".

Коментарі

avatar