SMS-Маяк

Сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об'єктів нерухомого майна фізичних та юридичних осіб SMS-Маяк дозволяє після реєстрації отримувати миттєві повідомлення про статус будь-яких об'єктів нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Також ви зможете відстежувати подання заявок на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо Ваших об'єктів нерухомого майна за електронним цифромив підписом. Отримання сповіщення про факт подання а суть заяви про зміну статуса об'єкта, а також про прийняття рішення щодо зміни статусу дозволить вам вчасно звернутись до державного реєстратора та до суду і зупинити незаконні діх щодо Вашого об'єкта нерухомого майна.

Також сервіс дозволяє відстежувати зміни статусу нерухомого майна за номером в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Відповідно ви будете отримувати сповіщення про зміну статусу нерухомості та зможете своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування проведених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій.

Більш детальніше з інформацією про сервіс ви можете ознайомитись в інформаційному буклеті або за контактною інформацією.

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області
Адреса: 73000, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 42/14
Телефон: (0552) 26-37-25
Електронна адреса: info@ks.minjust.gov.ua
Офіційний сайт: http://justks.gov.ua
Skype: kherson.just
Facebook: khersonjust

Коментарі

avatar