Про проведення обговорення

Круглоозерська сільська рада повідомляє про проведення громадського обговорення проекту детального плану території, відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Зубицькій Н.П., площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови, за адресою: вул. Приморська, 39-б, в с. Приморське, Голопристанського району, Херсонської області.

З проектом детального плану можна ознайомитися в приміщенні Круглоозерської сільської ради за адресою: вул. Центральна 41, с. Круглоозерка, Голопристанського району, Херсонської області. Інформацію про зауваження та пропозиції до проекту детального плану території земельної ділянки надавати до сільської ради до 06.03.2018 р.

06 березня 2018 року о 10:00 в приміщенні Круглоозерської сільської ради за адресою: Голопристанський р-н, с. Круглоозерка, вул. Центральна, 41, відбудеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

Розпорядження сільського голови №7 "Про проведення громадського обговорення проекту детального плану території" від 05.02.2018

Коментарі

avatar