Про проведення обговорення

Круглоозерська сільська рада повідомляє про проведення громадського обговорення проекту детального плану території, відносно відведеної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Толкачової Галини Василівни, площею 0,15 га, та впорядкування території для містобудівних потреб на території Круглоозерської сільської ради, Голопристанського району, Херсонської області в межах населеного пункту с. Приморське, по вул. Молодіжна, №20, враховуючи навколишню забудову та перспективну забудову проектної земельної ділянки.

З проектом детального плану можна ознайомитися в приміщенні сільської ради за адресою: вул. Центральна 41, с. Круглоозерка, Голопристанського району, Херсонської області. Інформацію про зауваження та пропозиції до проекту детального плану території земельної ділянки надавати до сільської ради до 22.08.2017 р.

22 серпня 2017 року о 10:00 в приміщенні Круглоозерської сільської ради за адресою: Голопристанський р-н, с. Круглоозерка, вул. Центральна, 41, відбудеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

Розпорядження сільського голови №30 "Про проведення громадського обговорення проекту детального плану території" від 24.07.2017

Коментарі

avatar