Про проведення обговорення

Круглоозерська сільська рада повідомляє про проведення громадського обговорення детального плану території відносно частини існуючих кварталів в контурі №32 та №41 згідно ГП с. Приморське щодо впорядкування території для містобудівних потреб під розміщення земельних ділянок №1 в контурі №32 площею 0,551 га та земельної ділянки №2 в контурі №41 площею 0,0151 га, щодо зміни цільового призначення під обслуговування існуючих будівель, що знаходяться у власності ПАТ "Укртелеком" землекористування Круглоозерської сільської ради, землі громадської забудови за адресою: с. Приморське земельна ділянка № 1 по вул. Миру, №43; земельна ділянка №2 по вул. Приморська, №б/н Голопристанський район Херсонська область.

З проектом детального плану можна ознайомитися в приміщенні сільської ради за адресою: вул. Центральна 41, с. Круглоозерка, Голопристанського району, Херсонської області. Інформацію про зауваження та пропозиції до проекту детального плану території земельної ділянки надавати до сільської ради до 28.03.2017р.

29 березня 2017 року о 10:00 в приміщенні Круглоозерської сільської ради за адресою: Голопристанський р-н, с. Круглоозерка, вул. Центральна, 41, відбудеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

Розпорядження сільського голови №11 "Про проведення громадського обговорення проекту детального плану території" від 28.02.2017

Коментарі

avatar