Про проведення обговорення

Круглоозерська сільська рада повідомляє про проведення громадського обговорення проекту детального плану території відносно відведення земельної ділянки гр. Лукашовій Зінаїді Леонідівні, площею 0,0570 га для розміщення магазину по вул. Приморська б/н в селі Приморське, Голопристанського району, Херсонської області. З проектом детального плану можна ознайомитися в приміщенні сільської ради за адресою: вул. Центральна 41, с. Круглоозерка, Голопристанського району, Херсонської області. Інформацію про зауваження та пропозиції до проекту детального плану території земельної ділянки надавати до сільської ради до 18.11.2016.

18 листопада 2016 року о 10:00 в приміщенні Круглоозерської сільської ради за адресою: Голопристанський р-н, с. Круглоозерка, вул. Центральна, 41, відбудеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

Розпорядження сільського голови №47 "Про проведення громадського обговорення проекту детального плану території" від 20.10.2016

Коментарі

avatar