Про проведення обговорення

Круглоозерська сільська рада повідомляє про проведення громадського обговорення проекту детального плану території житлової забудови разом з провулком загального користування, земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в с.Приморське по вул. Степова, Голопристанського району Херсонської області, для забезпечення приєднання електроустановок (гр. Шадури Н.І., вул. Степова, 32-Б і гр. Лисиці О.Г., вул. Степова, 32-Г. З проектом детального плану можна ознайомитися в приміщенні сільської ради за адресою: вул. Центральна 41, с. Круглоозерка, Голопристанського району, Херсонської області. Інформацію про зауваження та пропозиції до проекту детального плану території земельної ділянки надавати до сільської ради до 23.09.2016р.

23 вересня 2016 року о 10:00 в приміщенні Круглоозерської сільської ради за адресою: Голопристанський р-н, с. Круглоозерка, вул. Центральна, 41, відбудеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

Розпорядження сільського голови №39 "Про проведення громадського обговорення проекту детального плану території" від 26.08.2016

Коментарі

avatar