Про проведення обговорення

Круглоозерська сільська рада повідомляє про проведення громадського обговорення проекту детального плану території відносно відведення земельної ділянки гр. Степановій В.М. площею 0,1878 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, по вул. Приморська, б/н, в селі Більшовик, Голопристанського району Херсонської області.З проектом детального плану можна ознайомитися в приміщенні сільської ради за адресою: вул. Центральна 41, с. Круглоозерка, Голопристанського району, Херсонської області. Інформацію про зауваження та пропозиції до проекту детального плану території земельної ділянки надавати до сільської ради до 20.05.2016р.

20 травня 2015 року о 10:00 в приміщенні Круглоозерської сільської ради за адресою: Голопристанський р-н, с. Круглоозерка, вул. Центральна, 41, відбудеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

Розпорядження сільського голови №23 "Про проведення громадського обговорення проекту детального плану території" від 21.04.2016

Коментарі

avatar