Про початок проведення обговорення

Круглоозерська сільська рада повідомляє про початок проведення громадського обговорення по наступній містобудівній документації:
1. Детальний план території земельної ділянки площею 9,0 га, розташованої за межами населеного пункту на території Круглоозерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області під розміщення пансіонату на 600 місць.
2. Детальний план території земельної ділянки площею 8,0 га, розташованої за межами населеного пункту на території Круглоозерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області під розміщення пансіонату на 580 місць.
3. Детальний план території земельної ділянки площею 5,0 га, розташованої за межами населеного пункту на території Круглоозерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області під розміщення пансіонату на 300 місць.
Мета розроблення вищезазначеної містобудівної документації це реалізація заходів програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2015 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 30 січня 2015 року № 1176, щодо розроблення містобудівної документації для забезпечення сталого розвитку прибережної території в адміністративних межах Голопристанського району.
Замовником розроблення детальних планів території 3-х земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту Більшовик на території Голопристанського району Херсонської області під розміщення об’єктів рекреаційно-оздоровчого призначення являється управління містобудування та архітектури Херсонської обласної державної адміністрації. (Юридична адреса: м.Херсон, просп. Ушакова, 47).
Розробник: Приватне акціонерне товариство «Херсон - Діпромісто» (юридична адреса: м.Херсон, вул.Петренка, 18)
Підстава для розроблення: розпорядження голови Голопристанської районної державної адміністрації від 09 червня 2015 року № 244.
Проекти розроблених детальних планів території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту на території Голопристанського району Херсонської області під розміщення об’єктів рекреаційно-оздоровчого призначення розгляднуті на містобудівній раді управління містобудування та архітектури Херсонської обласної державної адміністрації. (юридична адреса: м.Херсон, просп. Ушакова, 47).
Ознайомитись з проектами містобудівної документації можливо в період з 12.12.2015 по 12.01.2016 в Круглоозерській сільській раді та секторі регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації.
Проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації відбудеться 12 січня 2016 року в 10:00 в приміщенні комунального закладу «Більшовицький сільський клуб» за адресою: Голопристанський р-н, с.Більшовик, вул.Миру, 26 А, за участю представників територіальних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин, у сфері розвитку водного господарства, у сфері охорони навколишнього природного середовища, у сфері містобудування та архітектури.

Інформацію про зауваження та пропозиції до проектів детальних планів територій земельних ділянок надавати до сільської ради до 12.01.2016р.

Розпорядження сільського голови №40 "Про проведення громадського обговорення проектів детальних планів територій" від 11.12.2015

Коментарі

avatar