Про добровільне об’єднання територіальних громад

На підставі отриманої пропозиції депутатів Круглоозерської сільської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл Круглоозерка, Більшовик Круглоозерської сільської ради, сіл Новофедорівка, Залізний Порт Новофедорівської сільської ради, відповідно до ст. 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести громадське обговорення пропозиції депутатів Круглоозерської сільської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл Круглоозерка, Більшовик Круглоозерської сільської ради, сіл Новофедорівка, Залізний Порт Новофедорівської сільської ради протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження.
2. 09 червня 2015 року о 10 год.00 хв. провести громадське слухання з обговорення даної пропозиції в приміщенні будинку культури за адресою: с.Круглоозерка, вул. Леніна
3. Утворити робочу групу з питань організаційного забезпечення обговорення змін в законодавстві України щодо децентралізації влади та Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та затвердити її персональний склад, до якого входять усі депутати депутатського корпусу Круглоозерської сільської ради, члени виконавчого комітету, спеціалісти сільської ради, представники громадськості та громадських організацій (за згодою та власною ініціативою).
4. Робочій групі в десятиденний термін надати результати опитування територіальної громади щодо варіантів добровільного об’єднання територіальної громади та надати свої висновки та пропозиції за результатами проведеного опитування.
5. Провести засідання постійних комісій з даного питання з 26.05.2015р. по 24.06.2015р.
6. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Круглоозерської сільської ради в період з 26 травня по 24 червня 2015 року обговорити дане питання в трудових колективах.
7. Призначити на 25.06.2015р. пленарне засідання сесії Круглоозерської сільської ради на якому розглянути питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи.
8. Довести дане розпорядження та пропозицію депутатів про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад до відома жителів Круглоозерської сільської ради, керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та оприлюднити на дошці оголошень та офіційному сайті Круглоозерської сільської ради.

Секретар сільської ради Н.О.Дерябіна

Розпорядження сільського голови №14 від 26.05.2015

Коментарі

avatar