Разом позбутися корупції

«Телефон довіри» Держфінінспекції в Херсоні - 26 36 28. Правоохоронні і контролюючі структури спільно протидіють проявам хабарництва, корупції, розкраданню бюджетних коштів.

Громади втрачають чимало надходжень гривень, що не надійшли до бюджету або були викрадені. Через корупційні оборудки у сфері державних закупівель від до 15 відсотків державного бюджету осідають у кишенях чиновників.

Тому першочергові завдання - припинення корупційних схем навколо розкрадання бюджетних коштів, викриття хабарників, посадовців. Сьогодні в Кримінальному кодексі є чимало статей, які прямо вказують на боротьбу із корупцією. Це і злочини в сфері господарської діяльності, і злочини проти власності, і посадові злочини, і ряд інших. Продовжується робота по відшкодуванню збитків у грошовому еквіваленті на сотні мільйонів гривень.

Держава припиняє діяльність десятків найбільш кваліфікованих злочинних формувань, банд та злочинних організацій. До суду направляються кримінальні справи відносно тих, хто зухвало розкрадав бюджетні кошти і майно.

Коментарі

avatar