Інструкція з додавання новин
Ця інструкція являє собою допоміжний матеріал користувача при додаванні новин на сайті Круглоозерської сільської ради відповідно до Правил користування ресурсом та є обов’язковою для ознайомлення. Відповідно до пункту 5 розділу І Положення про сайт Круглоозерської сільської ради поточної редакції, постачальниками інформації є: посадові особи, відділи виконавчого апарату Круглоозерської СР, комунальні підприємства, установи та заклади, що є спільною власністю територіальних громад підпорядкованих населених пунктів, управління та працівники Круглоозерської СР, підприємства, установи та організації, які здійснюють свою діяльність на території Круглоозерської СР, окремі громадяни – мешканці підпорядкованих населених пунктів. Додавати новини можуть лише зареєстровані користувачі сайту.

Кожен матеріал проходить премодерацію на відповідність оформлення даній інструкції. Тим не менше, Круглоозерська сільська рада, Адміністрація сайту не несуть відповідальності за зміст новин– це виключна відповідальність авторів оголошень. Матеріали, які оформлені неналежним чином, або ж матеріали, котрі порушують основні Правила користування ресурсом, будуть видалені та недопущені до публікації. Адміністрація сайту залишає за собою виключне право відмовити в публікації новин користувачу без пояснення причини.

1. Усі оголошення додаються у відповідний розділ "Новини" повинні бути оформлені згідно цієї інструкції. Щоб додати новину, на сторінці розділу потрібно натиснути на посилання Додати новини.
2. Перед початком заповнення форми, необхідно ознайомитись з поточними правилами додавання матеріалів.
3. Необхідно обрати тематику новин, якій найбільше відповідатиме зміст вашого матеріалу.4. Необхідно вказати Назву матеріалу. Зверніть увагу! Тема має бути лаконічною (не більше 40 символів, враховуючи пробіли), та не має містити слова слова, котрі не відносяться до пояснення тематики / назви.5. Необхідно заповнити поле Короткий опис. Саме ця інформація буде відображатися в короткому описі новини в розділі та категорії. В цьому полі має бути лаконічний, а не повний, опис новини. Якщо ви не знайомі з BB-кодами, рекомендуємо підтвердити "Заміняти переведення рядків тегом BR".6. Необхідно заповнити поле Повний текст матеріалу. Саме ця інформація буде відображатися на власній сторінці новини. Якщо ви не знайомі з BB-кодами, рекомендуємо підтвердити "Заміняти переведення рядків тегом BR".7. Необхідно обрати Зображення для вашої новини. Кількість зображень - 1. Максимальний розмір зображення - 500kb. Сам код зображення не треба вставляти в поле Повного тексту матеріалу чи Короткого опису. Зображення буде виводитись автоматично.8. Поле Опції зображень залиште без змін.9. Необхідно підтвердити додавання оголошення, шляхом натискання кнопки "Додати", або ж очистити всі поля, котрі були заповнені користувачем, шляхом натискання кнопки "Очистити".11. Якщо всі поля було заповнено вірно, то ви отримаєте повідомлення про успішне додавання матеріалу. Матеріал стане доступним для перегляду після перевірки модератором чи адміністратором сайту.У разі, якщо хоча б одне поле було заповнено невірно, система проінформує вас про помилку. У разі виникнення будь-яких питань після ознайомлення з цією Інструкцією, звертайтесь до Адміністрації сайту.