Інструкція з додавання оголошень
Ця інструкція являє собою допоміжний матеріал користувача при додаванні оголошення на сайті Круглоозерської сільської ради відповідно до Правил користування ресурсом та є обов’язковою для ознайомлення. Відповідно до пункту 5 розділу І Положення про сайт Круглоозерської сільської ради поточної редакції, постачальниками інформації є: посадові особи, відділи виконавчого апарату Круглоозерської СР, комунальні підприємства, установи та заклади, що є спільною власністю територіальних громад підпорядкованих населених пунктів, управління та працівники Круглоозерської СР, підприємства, установи та організації, які здійснюють свою діяльність на території Круглоозерської СР, окремі громадяни – мешканці підпорядкованих населених пунктів. Додавати оголошення можуть лише зареєстровані користувачі сайту.

Кожен матеріал проходить премодерацію на відповідність оформлення даній інструкції. Тим не менше, Круглоозерська сільська рада, Адміністрація сайту не несуть відповідальності за зміст оголошень – це виключна відповідальність авторів оголошень. Матеріали, які оформлені неналежним чином, або ж матеріали, котрі порушують основні Правила користування ресурсом, будуть видалені та недопущені до публікації. Адміністрація сайту залишає за собою виключне право відмовити в публікації оголошення користувачу без пояснення причини.

1. Усі оголошення додаються у відповідний розділ "Оголошення" повинні бути оформлені згідно цієї інструкції. Щоб додати оголошення, на сторінці розділу потрібно натиснути на посилання Додати оголошення.
2. Перед початком заповнення форми, необхідно ознайомитись з поточними правилами додавання матеріалів.
3. Необхідно обрати категорію та розділ, яким найбільше відповідатиме зміст вашого оголошення.4. Необхідно вказати Тему оголошення. Зверніть увагу! Тема має бути лаконічною (не більше 40 символів, враховуючи пробіли), та не має містити слова "куплю", "продам", "клікніть" та інші подібні слова, котрі не відносяться до пояснення тематики. Наприклад, якщо ви продаєте земельну ділянку, то слід написати "Земельна ділянка біля моря".5. Необхідно заповнити поле Текст оголошення. Саме ця інформація буде відображатися в короткому описі оголошення в розділі та категорії. В цьому полі має бути лаконічний, а не повний, опис вашого оголошення. Якщо ви не знайомі з BB-кодами, рекомендуємо підтвердити "Заміняти переведення рядків тегом BR".6. Необхідно заповнити поле Повний опис матеріалу. Саме ця інформація буде відображатися на власній сторінці вашого оголошення. Максимальна кількість символів - 1000. Якщо ви не знайомі з BB-кодами, рекомендуємо підтвердити "Заміняти переведення рядків тегом BR".7. Необхідно обрати Зображення для вашого оголошення. Мінімальна кількість зображень - 1. Максимальна - 4. Кількість зображень (від 1 до 5) коректується кнопкою . Максимальний розмір одного зображення - 500kb. Самі коди зображень не треба вставляти в поле Повного опису матеріалу чи Тексту оголошень. Вони будуть виводитись автоматично.8. Необхідно заповнити контактну інформацію. Зверніть увагу! Ця інфрормація буде відображатись в вашому оголошенні. Заборонено надання недостовірної інформації: у разі виявлення подібної ситуації, оголошення буде видалено.9. Необхідно обрати кінцевий термін розміщення вашого оголошення. Оголошення, термін яких сплинув, стають неактивними: у випадку, якщо користувач бажає продовжити активність свого оголошення, або ж термін дії оголошення не сплинув, проте воно вже є неактуальним та потребує видалення, користувач має звернутись до Адміністрації сайту з відповідним зверненням.10. Необхідно підтвердити додавання оголошення, шляхом натискання кнопки "Додати", або ж очистити всі поля, котрі були заповнені користувачем, шляхом натискання кнопки "Очистити".11. Якщо всі поля було заповнено вірно, то ви отримаєте повідомлення про успішне додавання матеріалу. Матеріал стане доступним для перегляду після перевірки модератором чи адміністратором сайту.У разі, якщо хоча б одне поле було заповнено невірно, система проінформує вас про помилку.У разі виникнення будь-яких питань після ознайомлення з цією Інструкцією, звертайтесь до Адміністрації сайту.