Розпорядження щодо карантинуКРУГЛООЗЕРСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 

 

17.03. 2020                                                                                      15

с. Круглоозерка

 

Про  додаткові обмежувальні

протиепідемічні заходи щодо

запобігання занесенню і поширенню

COVID-19 серед населення на території

Круглоозерської сільської ради

 

Керуючись змінами до Постанови Кабінету Міністрів від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення  коронавірусної хвороби (COVID-19) для запобігання поширенню коронавірусу, терміном негайно, до окремого розпорядження:

 

 1. Заборонити проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
 2. Заборонити установам культури та освіти приймати відвідувачів, роботу з громадянами  проводити тільки дистанційними засобами (телефон, інтернет, у вигляді он-лайн конференцій).
 3. Створити групу щодо забезпечення осіб похилого віку та малозахищених верств населення, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків продовольством, ліками та предметами першої необхідності у складі: спеціаліста з соціальних питань Круглоозерської сільської ради Гупалюк Наталії Миколаївни, соціальних працівників Яковенко Світлани Володимирівни та Кляцька Оксани Вікторівни.
 4. Працівниками Круглоозерської сільської ради проводити приймання відвідувачів тільки в невідкладних випадках, зупинити перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом.
 5. Заборонити надання планової стоматологічної допомоги у всіх стоматологічних закладах усіх типів форм власності;
 6. Заборонити діяльність стихійних ринків на території Круглоозерської сільської ради.
 7. Призупинити діяльність (на час карантину)
  • закладів громадського харчування.
  • промислових та сільськогосподарських ринків;
  • об'єктів побутового обслуговування (перукарень (салонів краси), об'єктів з ремонту взуття, пошиття та ремонт одягу тощо);
  • об'єктів сфери послуг та торгівлі (крім он-лайн послуг). Дозволити лише діяльність продуктових магазинів, змішаних магазинів, що мають асортимент продовольчої групи товарів, супермаркетів та аптек з обмеженою кількістю людей, яка може одночасно перебувати у приміщенні. Працівникам цих закладів при обслуговуванні керуватися засобами індивідуального захисту з дезінфекційною обробкою відкритих поверхонь;
 8. Дозволити в штатному режимі продовження роботи з дотримання протиепідемічних заходів:
  • установ банків;
  • поштових відділень та відділень доставки товарів;
  • автозаправних станцій;
  • станції технічного обслуговування.
 9. Дозволити діяльність в режимі доставки товарів через он-лайн замовлення чи телефоном:
  • об’єктам з продажу всіх інших груп товарів (господарські та будівельні магазини);
 10. Перевезення громадян в транспорті загального користування здійснювати лише відповідно до паспортної кількості посадкових місць, але не більше 10 чоловік;
 11. Рекомендувати роботодавцям організувати дистанційну роботу для працівників старше 55 років та осіб, які мають хронічні захворювання.
 12. Керівникам закладів, установ та організацій, які розташовані на території Круглоозерської сільської ради, забезпечити контроль за дотриманням вимог цього розпорядження, за своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів, забезпечити недопущення до роботи  працівників підприємств, установ та організацій з ознаками інфекційного захворювання.
 13. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Сільський голова                                                      С.Л.Харитонов

 

.

avatar